Individuální kurzy

Kurzovní lístky směnárny Exchange se dělí na valutové a devizové. Valutový kurzovní lístek je určený pro hotovostní operace, jsou konečné a neposkytujeme žádné zvýhodnění z důvodu množství kromě standardních podmínek pro získání VIP valutového kurzu.

Proti tomu devizový kurzovní lístek zobrazuje kurzy vždy pouze orientační a nemůže zohlednit aktuální možnosti společnosti realizovat konkrétní požadavky klientů. Devizové kurzy jsou určeny pro nákup nebo prodej větších objemů cizí měny (od 10 000 Kč) prostřednictvím bankovních převodů, tj. bez osobní návštěvy směnárny. Proto naši obchodníci všem klientům s uzavřenou Rámcovou smlouvou o poskytování platebních služeb automaticky vždy nabídnou individuální kurz s ohledem na konkrétní devizový obchod. Individuální kurz získá devizový klient na bezplatné lince 800 22 55 99 po sdělení svého klientského čísla a požadavku na nákup nebo prodej cizí měny formou devizového obchodu.

Pokud požadujete hotovostní operaci a nejste VIP klientem, můžete získat VIP kurz na částky již od 1 000 Kč po předložení slevového kupónu na pokladní přepážce. Slevový kupón si můžete vytisknout zde.

Jestliže zvažujete začít využívat služby devizového obchodování, přečtěte si naše podmínky devizového obchodování.

Naleznete tam přehledné informace o tom, pro koho je služba určena, jak uzavřít Rámcovou smlouvu pro poskytování platebních služeb a jak vlastní devizový obchod probíhá.

Pokud si nejste jistí, zda se vám vyplatí využívat služby devizového obchodování, věnujte pozornost článku Jak na platby do zahraničí zdarma.

Kurzovní lístky

Platby do zahraničí

Tipy, rady a výhody

Šokující videa

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.
Partnerské weby: www.platby-do-zahranici.cz | www.kolik.cz | www.nejlepsi-kurzy.cz | www.exchange-vip.cz