Omlouváme se, ale aplikace pro
iOS je dočasně nedostupná.
Nyní pro vás připravujeme zcela
novou aplikaci pro iOS i Android.

EXCHANGE - aktuální kurzy měn

Popis nejdůležitějších funkcí:

Aplikace nabízí srovnání valutových kurzů směnárny EXCHANGE s.r.o. a dalších vybraných subjektů v České republice.

Skvělý kurzový kalkulátor vám poskytne nejen okamžité výpočty pro nákup a prodej cizí měny, ale zároveň provede srovnání výhodnosti nabídek všech uvedených subjektů, zobrazí rozdíly a umí rovněž výsledky přepočítat do nominálů příslušné cizí měny.

Pokud vás zajímá, jaký je vývoj kurzů některé z měn, můžete si prohlédnout podrobný graf vývoje valutových kurzů směnárny EXCHANGE s.r.o. s roční historií.


Devizové kurzy jsou nejvýhodnější směnné kurzy pro bezhotovostní směnu (tj. prostřednictvím bankovních převodů) pro malé a střední firmy, stejně jako širokou veřejnost. Na rozdíl od valutových kurzů, které jsou zpravidla pevně nastavené pro celý den, devizové kurzy reflektují aktuální změny na finančních trzích.

Aplikace nabízí pouze devizové kurzy směnárny EXCHANGE s.r.o. a tato část je určena především aktivním klientům společnosti. Ostatní uživatelé se mohou se službou seznámit v režimu Demo, kde je nejlépe patrná výhodnost směnných kurzů.

Služby devizového obchodování mohou využívat všechny podnikatelské i nepodnikatelské subjekty z celé České republiky. Stačí k tomu uzavřít tzv. Rámcovou smlouvu, jejíž vzor je dostupný na internetových stránkách směnárny EXCHANGE s.r.o. Klienti s platnou smlouvou mohou např. přijímat úhrady nebo platit svým zahraničním partnerům v cizí měně bez nutnosti vedení devizového účtu. Navíc, po splnění množstevního limitu, jsou tyto transakce osvobozené od všech dalších poplatků!

Aktivní klienti, kteří se autorizují pro plný přístup, mohou sledovat on-line aktuální kurzy, vývoj kurzů na finančních trzích za různá období a rovněž využít jedinečnou možnost hlídání kurzů.


Funkce hlídání kurzů je neúnavný kurzový detektiv, který za vás každý den, ať je neděle nebo svátek, ať venku prší či mrzne, pečlivě sleduje aktuální valutové kurzy všech srovnávaných subjektů. Jestliže je možné někde nakoupit či prodat hlídanou měnu kurzem, který jste si nastavili pro hlídání, objeví se na displeji vašeho iPhone zpráva a v aplikaci si pak zjistíte, kterou směnárnu nebo banku máte navštívit.

Autorizovaní devizoví klienti mohou stejnou funkci využít i pro hlídání devizových kurzů. Hlídání kurzů se postará o to, aby mohli vždy plně a včas využít příznivých pohybů na finančních trzích. Tato funkce není dostupná v tzv. Demo režimu.


To nejlepší na závěr: slevový kupón. S touto aplikací získají všichni klienti ve směnárně EXCHANGE s.r.o. výhodnější kurz pro VIP klienty na jakoukoliv hotovostní směnu v objemu již od 1 000 Kč. Stačí složit jednoduché puzzle a výsledný obrázek slevového kupónu na displeji ukázat pokladníkovi ve směnárně.

Slevový kupón platí na pobočce směnárny EXCHANGE s.r.o., jejíž vchod je z náměstí Franze Kafky (roh ulic Kaprova a Maiselova, naproti Staroměstskému náměstí). Nabídka není časově omezena a slevový kupón můžete využít i opakovaně při každé směně.

Pokud nemůžete puzzle vyřešit, nezoufejte a použijte tlačítko Složit. Nebo jen na obrázek kupónu položte dva prsty a posuňte je k sobě. I takový kupón u nás platí.

Kurzovní lístky

Platby do zahraničí

Tipy, rady a výhody

Šokující videa

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.
Partnerské weby: www.platby-do-zahranici.cz | www.kolik.cz | www.nejlepsi-kurzy.cz | www.exchange-vip.cz