Devizová společnost a směnárna

EXCHANGE s.r.o.

vám nabízí následující služby již přes 20 let

Představujeme vám naše devizové a valutové služby, které vám poskytujeme již přes 20 let. Snažíme se vám zprostředkovat převody cizích měn s lepšími kurzy a podmínkami, než vám mohou nabídnout banky. Poplatky u SEPA plateb zaplatíme od 50 000 CZK za vás, u ostatních zahraničních plateb od 100 000 CZK.

Devizové služby (bezhotovostní převody)

Bezhotovostní nákup a prodej cizích měn, převody na tuzemské a zahraniční účty, SEPA platby.

Valutové služby (hotovostní směny)

Směnárenské služby, nákup a prodej cizích měn v hotovosti.

Jaké služby Vám nabízíme

Obchodování se zahraničními partnery

Díky našim platebním službám můžete se svými partnery obchodovat v cizích měnách pouze s korunovým účtem, to vše výhodnými kurzy a bez poplatků.

Převod mzdy v EUR na korunový účet

Dostáváte výplatu v EUR, ale potřebujete platit v CZK? Převádějte vlastní prostředky v EUR na svůj korunový účet výhodným kurzem a bez poplatků.

Nejvýhodnější bezhotovostní směna

Mezi našimi devizovými klienty neděláme rozdíly. Ať jste nový nebo zavedený klient, ať chcete vyměnit 1 000 Kč nebo milión, vždy vám nabídneme nejlepší možný kurz.

Devizové obchodování bez poplatků

Zbavíme vás starostí s poplatky. Prostě všechno zadarmo a náklady bereme na naše bedra. Pouze pro malé částky účtujeme drobný poplatek na pokrytí režijních nákladů.

Osobní přístup

Veškeré Vaše požadavky vyřídíte prostřednictvím bezplatné zákaznické linky s našimi obchodníky. Žádné dlouhé čekání na lince s automatem.

Nejlepší směnárna v Praze

Pokud potřebujete směnit peníze v hotovosti, u nás najdete dlouhodobě nejlépe hodnocenou směnárnu s šesti diskrétními přepážkami. Všechny směny jsou automaticky VIP kurzem bez omezení objemu. A samozřejmě zcela bez poplatků.