VIP směnárna je na nové adrese

Pobočka pro výměnu valut VIP kurzem je od 2. 1. 2024 přesunuta z Kaprovy ul. 14/13, Praha 1, na novou adresu:

Štefánikova 203/23, Praha 5 – Smíchov

Pro informace volejte na tel.:

222 700 890

 

Pro devizové smlouvy se adresa nemění

Sjednávání smluv pro bezhotovostní obchodování je možné stále a pouze na nezměněné adrese:

Kaprova 14/13, Praha 1 - Josefov

(1. patro v budově)

Pro informace volejte na tel.:

222 700 990

 

Vážení obchodní partneři, dlouholetí zákazníci, vážení klienti,

již 24 let Vám naše společnost poskytuje kvalitní peněžní služby. Během této doby se stala spolehlivým partnerem, jehož služby úspěšně využívá stále více spokojených klientů.

Nová pobočka nám poskytne více prostoru pro naše činnosti i nejmodernější vybavení a technologie, díky kterým Vám můžeme nabízet ještě lepší a spolehlivější služby.

Jak nás najdete?

Místo je snadno dostupné všemi veřejnými dopravními prostředky - metrem, tramvají i autobusem. Návštěvníci, kteří preferují dopravu vlastním vozem, mohou využít bezplatné parkování¹ v OC Nový Smíchov. Podrobnosti viz níže.

¹ Podmínky pro bezplatné parkování v OC Nový Smíchov se řídí Provozním řádem podzemního parkoviště. Další informace naleznete na webu OC Nový Smíchov.

Co nového vás čeká a co se mění?

Novinky ve směnárně

Co zůstává beze změny?

Nemění se telefonní čísla, e-mailové adresy i tým zkušených pracovníků. Navštivte nás na nové adrese. Těšíme se na vás.

Důležité: Centrum devizových služeb a sjednávání rámcových smluv pro poskytování platebních služeb prozatím zůstává na původní adrese Kaprova 14/13, Praha 1. Najdete nás v 1. patře budovy.

Doprava

Vyberte si vlastní způsob dopravy:

Metrem

Nejsnazším a nejrychlejším způsobem dopravy je bezesporu metro. Využijte žlutou trasu B a vystupte ve stanici Anděl. Vystupujte ve směru na Černý most. Po výstupu z vestibulu metra na ulici Nádražní se vydejte vlevo do ulice Štefánikova. Po 350 metrech dojdete do směnárny EXCHANGE s.r.o.

Tramvají

Využijte některou z celé řady tramvajových linek a dopravte se do zastávky Anděl nebo Arbesovo náměstí. Z tramvajové zastávky Anděl půjdete 300 metrů ulicí Štefánikova. Ze zastávky Arbesovo náměstí půjdete 200 metrů opačným směrem.

Autobusem

Nejbližší autobusové zastávky jsou v ulici Stroupežnického (Anděl) na Arbesově náměstí. V prvním případě přejděte Arbesovo náměstí a pokračujte vlevo ulicí Štefánikova. Z ulice Stroupežnického odbočte vpravo do ulici Plzeňská a následně odbočte vlevo do ulice Štefánikova. V obou případech přibližně po 400 metrech dojdete do směnárny EXCHANGE s.r.o.

Vlastním vozem

Novou lokalitu jsme vybírali i s ohledem na pohodlné parkování. Využijte podzemní parkovací místa v Obchodním centru Nový Smíchov. Pro snazší orientaci doporučujeme využít vjezd z ulice Kartouzská, vyjet do přízemí (úroveň 0) a vyjít Štefánikovou pasáží nebo východem v ulici Kartouzská. V prvním případě se vydejte vlevo a po 100 metrech přijdete do směnárny EXCHANGE s.r.o. Ve druhém případě se držte vpravo a do směnárny dorazíte zhruba po 200 metrech.

Plánujete využít navigaci?

Chytré mobilní telefony se již staly naší neodmyslitelnou součástí. Proč tedy nevyužít nejsnazší způsob, jak se dostat do cíle?